Polityka prywatności

BateriaJedenPlus.com Polityka prywatności


Jakie informacje zbieramy?

Zbieramy informacje od Ciebie, gdy zarejestrujesz się w naszej witrynie, złożysz zamówienie lub zapiszesz się do naszego newslettera.

Wszelkie żądane przez nas dane, które nie są wymagane, zostaną określone jako dobrowolne lub opcjonalne.

Przy zamawianiu lub rejestracji na naszej stronie, w stosownych przypadkach, możesz zostać poproszony o podanie: imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu pocztowego, numeru telefonu lub danych karty kredytowej. Możesz jednak odwiedzić naszą stronę anonimowo.


Do czego używamy twoich informacji?

Każda z informacji, które od Ciebie zbieramy, może zostać wykorzystana na jeden z następujących sposobów:

 • Aby spersonalizować swoje wrażenia
  (Twoje informacje pomagają nam lepiej reagować na Twoje indywidualne potrzeby)
 • Aby ulepszyć naszą stronę internetową
  (nieustannie staramy się ulepszać naszą ofertę internetową w oparciu o informacje i opinie, które otrzymujemy od Ciebie)
 • Aby poprawić obsługę klienta
  (Twoje informacje pomagają nam skuteczniej reagować na zgłoszenia klientów i potrzeby wsparcia)
 • Aby przetwarzać transakcje Twoje informacje, publiczne lub prywatne, nie będą sprzedawane, wymieniane, przekazywane ani przekazywane jakiejkolwiek innej firmie z jakiegokolwiek powodu, bez Twojej zgody, z wyjątkiem wyraźnego celu dostarczenia zakupionego produktu lub usługi, o którą się ubiegasz. przez klienta.
 • Aby wysłać okresowe wiadomości e-mail
  Adres e-mail podany podczas przetwarzania zamówienia może być wykorzystywany do wysyłania informacji i aktualizacji dotyczących zamówienia lub żądania, a także do odbierania okazjonalnych wiadomości firmowych, aktualizacji, promocji, powiązanych informacji o produktach lub usługach itp.
  Uwaga: jeśli w dowolnym momencie chcesz zrezygnować z otrzymywania przyszłych wiadomości e-mail, dołączamy szczegółowe instrukcje wypisania się na dole każdej wiadomości e-mail.
 • Aby administrować konkursami, promocjami, ankietami lub innymi funkcjami witryny


Czy używamy plików cookie?

Tak (pliki cookie to małe pliki, które witryna lub jej usługodawca przenosi na dysk twardy komputera za pośrednictwem przeglądarki internetowej (jeśli zezwolisz), co umożliwia witrynom lub systemom dostawców usług rozpoznawanie przeglądarki, przechwytywanie i zapamiętywanie niektórych informacji.


Jak chronimy twoje dane?

Wprowadzamy różne środki bezpieczeństwa w celu zachowania bezpieczeństwa Twoich danych osobowych, gdy składasz wniosek, składasz zamówienie lub uzyskujesz dostęp do swoich danych osobowych.

Te środki bezpieczeństwa obejmują: chronione hasłem katalogi i bazy danych w celu ochrony twoich informacji, technologię SSL (Secure Sockets Layered), aby zapewnić, że twoje dane są w pełni szyfrowane i bezpiecznie przesyłane przez internet lub skanowanie PCI, aby aktywnie chronić nasze serwery przed hakerami i innymi podatnościami.

Oferujemy korzystanie z bezpiecznego serwera. Wszystkie dostarczone informacje wrażliwe / kredytowe są przesyłane za pomocą technologii Secure Socket Layer (SSL), a następnie szyfrowane w naszej bazie danych dostawców bram płatniczych tylko po to, aby były dostępne dla uprawnionych posiadających specjalne prawa dostępu do takich systemów i są zobowiązane do zachowania poufności tych informacji.

Po transakcji Twoje prywatne informacje (karty kredytowe, numery ubezpieczenia społecznego, finanse itp.) Nie będą przechowywane na naszych serwerach.


Czy ujawniamy jakiekolwiek informacje stronom zewnętrznym?

Nie sprzedajemy, nie handlujemy ani w żaden inny sposób nie przekazujemy stronom trzecim Twoich danych osobowych. Nie obejmuje to zaufanych stron trzecich, które pomagają nam w prowadzeniu naszej strony internetowej, prowadzeniu naszej firmy lub obsłudze klienta, o ile te strony zgadzają się zachować te informacje w tajemnicy. Możemy również ujawnić Twoje dane, jeśli uważamy, że ich wydanie jest zgodne z prawem, egzekwować zasady naszej witryny lub chronić nasze, lub inne prawa, własność lub bezpieczeństwo. Jednak nieosobowe informacje o odwiedzających można przekazać innym stronom w celach marketingowych, reklamowych lub innych.


Zgodność z ustawą o ochronie prywatności dzieci w Internecie

Jesteśmy zgodni z wymogami ustawy COPPA (Childrens Online Privacy Protection Act), nie gromadzimy żadnych informacji od osób poniżej 13 roku życia. Nasza strona internetowa, produkty i usługi są skierowane do osób mających co najmniej 13 lat.


Twoja zgoda

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności.

Zmiany w naszej polityce prywatności Jeśli zdecydujemy się zmienić naszą politykę prywatności, opublikujemy te zmiany na tej stronie.


BateriaJeden+

[email protected]

Wybierz jedną z witryn BateriaJeden+:

Angielski   Polski   Francuski   Norweski   Węgierski   Hiszpański   Włoski   Holenderski   Portugalski   Duński   Tajski   Malezyjski   koreański   język japoński   Szwedzki   Niemiecki