Wysyłki polisa

BateriaJedenPlus.com POLITYKA WYSYŁKI

Zespół specjalistów w BateriaJeden+ oczekuje na twoje zaufanie i długoterminową działalność. Oczywiście, jednym z ostatnich kroków w procesie współpracy z nami jest etap wysyłki. Poniżej znajduje się przegląd naszych zasad wysyłki.


Darmowa wysyłka na cały świat

Ogólnoświatowa bezpłatna dostawa jest gwarantowana globalnym konsumentom online. Aby mieć pewność, że towar zostanie odebrany w odpowiednim czasie, paczka (zakupione przedmioty) zostanie wysłana bezpośrednio z różnych magazynów.

Wysyłamy na cały świat pocztą lotniczą, np. Fedex SmartPost, Holandia - rejestracja poczty lotniczej, Szwecja - rejestracja poczty lotniczej, przesyłka lotnicza w Belgii, poczta lotnicza z Turcją, przesyłka ekspresowa AU, przesyłka UPS / DHL / Fedex Express, przesyłka ekspresowa do Rosji. Niektórzy mogą śledzić online.

Gwarantujemy, że zamówienia zostaną wysłane w ciągu 1-2 dni roboczych (zwykle następnego dnia) po otrzymaniu płatności / eCheck wyczyszczone. Normalne 15-30 dni może zostać dostarczone dla większego kraju.

Wszystkie produkty zostaną wysłane bezpośrednio z naszego magazynu.

Koszty wysyłki i obsługi pochodzą z kosztu pakowania, materiałów, wypełnienia zamówienia, zaawansowanego audytu i rygorystycznej kontroli jakości.


Niestety, wysyłka baterii nie zawsze jest sprawnym procesem pomimo wszystkich starań. Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych zasad dotyczących pewnych ewentualności, które mogą się pojawić:


Odmowa pakietu

Zespół BateriaJeden+ nie zaleca odmowy przyjęcia paczki od nas. Takie działanie zwiększy koszty procesu tylko dla wszystkich zaangażowanych osób. Zamiast tego, jeśli potrzebujesz zwrotu pieniędzy, zaakceptuj pakiet i rozpocznij ten proces u nas za pośrednictwem naszych ustalonych protokołów. Jeśli paczka zostanie odrzucona, koszt zwróconej przesyłki zostanie odjęty od Twojego zwrotu.

Jeśli zamówisz przesyłkę międzynarodową, odmowa przyjęcia paczki spowoduje dodanie nie tylko kosztów wysyłki, ale dodatkowo do pierwotnego zamówienia zostanie doliczona opłata za uzupełnienie w wysokości 20%, a także kwota opłaty maklerskiej, która jest wymagana, aby nasze produkty wysyłane były przez granicę .


Pakiety zagubione w tranzycie

Jeśli twoje zamówienie zostanie zgubione podczas transportu, BateriaJeden+ natychmiast rozpocznie proces uruchamiania znacznika na twojej przesyłce. Zwykle proces ten trwa około 10 dni roboczych, a jeśli zamówienie nie zostanie zlokalizowane po zakończeniu tego procesu, BateriaJeden+ przywróci zamówienie do Ciebie.


Firma wysyła niewłaściwy produkt

Błędy mogą wystąpić podczas procesu realizacji zamówienia, a jeśli otrzymasz niewłaściwy produkt z powodu naszego błędu, BateriaJeden+ dostarczy Ci prawidłowy produkt pod warunkiem, że jest dostępny w magazynie. Prosimy tylko o to: Kupujący musi poinformować nas o błędzie w ciągu 10 dni od otrzymania niewłaściwego produktu.

W zależności od sytuacji nasz zespół może poprosić o dodatkowe informacje dotyczące błędu wysyłki, które mogą obejmować zdjęcie tego, co otrzymałeś.

Produkt musi zostać zwrócony z odpowiednim numerem RMA w ciągu 10 dni.

Gdy otrzymamy niewłaściwą baterię, nasz zespół natychmiast wyśle odpowiedni produkt. Jeśli podasz nam prawidłowy numer przesyłki w przesyłce zwrotnej, wyślemy ci nowy produkt, gdy tylko Twoja przesyłka zostanie zweryfikowana.


Produkt jest uszkodzony lub skradziony z przesyłki

Produkt uważa się za uszkodzony, jeśli:

Opakowanie zawiera dokument od firmy stwierdzający, że pudełko zostało otwarte, a produkt został uszkodzony; lub

Odbiorca otwiera paczkę, a produkt został fizycznie uszkodzony w jakiś materialny sposób.

Produkt uważa się za skradziony, jeśli odbiorca otrzyma paczkę z dokumentacją firmy spedycyjnej, która stwierdza, że paczka została otwarta, a produkt usunięty w trakcie procesu wysyłki.

W obu przypadkach wystarczy wypełnić nasze oświadczenie, podpisać i przesłać je faksem do naszego działu obsługi klienta. Jeśli produkt jest uszkodzony, ale go otrzymujesz, odeślij go nam za pomocą Twojego oświadczenia. Po otrzymaniu dokumentacji zawierającej oświadczenie od firmy spedycyjnej, że produkt został uszkodzony lub skradziony podczas dostawy, BateriaJeden+ dostarczy ci nowy produkt bez żadnych kosztów.

Uszkodzony produkt należy zwrócić w ciągu 10 dni od jego otrzymania. Produkty zwrócone z tego powodu w ciągu 30 dni po otrzymaniu będą podlegały dodatkowej opłacie w wysokości 10 USD. BateriaJeden+ nie będzie odpowiedzialny za opłatę za przesyłkę zwrotną.


Błędny lub niedoręczalny adres:

Jeśli kupujący poinformuje BateriaJeden+, że podał nieprawidłowy adres wysyłki, wówczas:

BateriaJeden+ podejmie próbę przechwycenia przesyłki. Jednak nie można zagwarantować powodzenia tej próby, ponieważ zamówienia są wysyłane szybko.

Jeśli kupujący poda niepoprawny adres wysyłki, a zamówienie nie zostanie zwrócone do BateriaJeden+, firma nie ponosi odpowiedzialności za nieodebraną przesyłkę.

Jeśli produkt zostanie zwrócony do BateriaJeden+, kupujący może poprosić o ponowne przesłanie. Podczas gdy kupujący byłby odpowiedzialny za nową opłatę transportową, BateriaJeden+ zrezygnuje z opłaty manipulacyjnej.

Jeśli produkt zostanie zwrócony do BateriaJeden+, kupujący może anulować zamówienie w tym czasie. Jednak kupujący nadal będzie odpowiedzialny za bieżącą opłatę transportową i opłatę manipulacyjną.


BateriaJeden+ wysyłka - skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące procesu wysyłki baterii w BateriaJeden+, prosimy o kontakt z nami w dowolnym momencie.

Wybierz jedną z witryn BateriaJeden+:

Angielski   Polski   Francuski   Norweski   Węgierski   Hiszpański   Włoski   Holenderski   Portugalski   Duński   Tajski   Malezyjski   koreański   język japoński   Szwedzki   Niemiecki